Společnost

Nová generace legendární, globální a autentické švýcarské značky SWIZA.

Obyvatelé švýcarského horské regionu Jura se již po celé generace věnují pečlivé výrobě hodinek, které patří k nejlepším na světě. V důsledku ekonomického vývoje v průběhu let došlo mezi mnohými z těchto rodinných podniků a značek k omezení výroby nebo ke sloučení. Několik průmyslníků a vizionářů v kantonu Jura spojilo své síly, aby tento trend zvrátili. Již brzy představíme řadu švýcarských výrobků za konkurenční ceny.

Přichází k vám značka, která je důvěryhodným a užitečným společníkem aktivních lidí na jejich cestě z domova do cílového místa.

111 let stará značka, která je od roku 1904 synonymem všech typických rysů Švýcarska a která se nyní stane novým standardem kvality pro všestranné, odolné a cenově dostupné výrobky s propracovaným designem. Značka, která s hrdostí navazuje na tradici a dědictví kvality svých švýcarských předchůdců.

Založena v roce 1904: SWIZA - nová generace švýcarské značky.

Poslání značky

Strategie a hodnoty značky SWIZA.

SWIZA je značka vyznávající neformální způsob života s autentickým švýcarským stylem pro lidi, kteří jsou neustále v pohybu. Naším posláním je poskytovat jednoduchá řešení s vysokou hodnotou pro každodenní dobrodružství lidí každého věku a po celém světě.

Pro každého jsme k dispozici v základním táboře, ne na vrcholku hory. SWIZA je užitečným společníkem na každodenní cestě z domova do cílového místa. Na cestě školním autobusem, při jízdě na kole do zaměstnání, při ranní procházce se psem nebo při víkendové práci na zahradě.   Jsou to cesty našich zákazníků, lidí starší, střední i mladší generace, vdaných i svobodných maminek, milovníků aktivního života a vyznavačů bezstarostného životního stylu.

Užitečný přítel na cestě z domova do cílového místa:

  • Vynikající cena a výkon
  • Svěží švýcarský duch
  • Příjemný a snadno použitelný
  • Propojená řešení
  • Spolehlivost, vždy a všude
  • Forma a funkce
  • Design 360°