01. 03. 2016

CX Swiss Military Rallye Gmt Nero Evo představuje nový standard ve své třídě: pouzdro s povrchovou úpravou DLC vysoce odolnou proti poškrábání, inspirované silně namáhanými koly používanými v motoristických sportech, ukrývá quartzový strojek švýcarské výroby ETA GMT cal. G10.962 a nabízí funkci chronografu v kombinaci s druhým časovým pásmem.

Nové měřítko pro motoristický sport -RALLYE GMT NERO EVO od CX Swiss Military Watch™
Liestal, 1. února 2016 – značka CX Swiss Military Watch™ je nejvíce v povědomí díky své vlajkové lodí, kterou jsou ultimátní potápěčské hodinky 20 000 FEET www.20000feet.com. Tento model, uvedený na trh v roce 2009, je držitelem světového rekordu ve vodotěsnosti automatických potápěčských hodinek - jeho hodnota 20 000 stop nebo 6 000 metrů (ISO 6425) je zapsána v Guinnessově knize rekordů.
Společnost Montres Charmex SA má již ve své kolekci několik dalších potápěčských a leteckých hodinek, proto se rozhodla využít svých zkušeností z oblasti profesionálních hodinek a vstoupit do říše časomír pro MOTORISTICKÝ SPORT

CX Swiss Military Rallye Gmt Nero Evo představuje nový standard ve své třídě: pouzdro s povrchovou úpravou DLC vysoce odolnou proti poškrábání, inspirované silně namáhanými koly používanými v motoristických sportech, ukrývá quartzový strojek švýcarské výroby ETA GMT cal. G10.962 a nabízí funkci chronografu v kombinaci s druhým časovým pásmem.

Tachymetr na číselníku lze navíc použít pro výpočet rychlosti na základě doby jízdy nebo k měření vzdálenosti pomocí rychlosti.
Vzhled ve znamení funkčnosti - Firma Montres Charmex SA se nespokojila s vytvořením hodinek, které by pouze vypadaly jako časomíra pro motoristický sport, ale přidala i několik funkcí životně důležitých pro okruhové a rallye závody:

Klíčovým prvkem je kožený řemínek SMARTSTRAP, který odesílá životně důležité informace o jeho nositeli a časová data do mobilního telefonu nositele. Fanoušci rallye si mohou v aplikaci svého telefonu vytvořit silniční mapu a řemínek Smartstrap upozorní řidiče na dosažení tratových bodů - jedná se o první takovou funkci u hodinek.
Safírové sklíčko chrání členitý číselník s malou vteřinovou ručičkou, připomínající paprsky kola. Hodinky RALLYE GMT NERO EVO jsou vodotěsné do 200 metrů.

Jsou k dostání s číselníkem v pěti barvách - stříbrné, černé, modré, červené (Monza) a žluté (Dakar) (všechny s profesionálními svítivými prvky Superluminova™) a prodávají se v luxusní dřevěné dárkové krabičce.

Aktuality